POZOR není v našich silách denně kontrolovat a testovat stránky jednotlivých seznamovacích serverů zde uvedených. Mějte prosím na paměti, že zde uvedené informace jsou platné k jejich datu zveřejnění. Proto budeme nyní (od ledna 2011) u každé seznamky uvádět i datum kdy byly informace zveřejněny nebo aktualizovány. U seznamek zařazených dříve nebudeme uvádět žádné datum.
Na případné změny, novinky či nepřesnosti můžete upozornit v naší návštěvní knize. Návštěvní knihu můžete samozřejmě využít i k upozornění na nové seznamky.


5nej

5nej.cz* (31.3.2020) - Nejedná se o online seznamovací server, nýbrž o podobný soupis seznamek jak je ten náš. Seznamky v tomto hodnocení jsou převážně placené, můžete tedy mít jisté srovnání ještě džíve než zaplatíte.


Yellobar

Yellobar.com* (25.1.2017) - Jedná se o český projekt, který je na českém internetu od roku 2014. Svým registrovaným uživatelům nabízí soukromí a pouze ověřené profily. Registrovaný uživatel vidí vždy a jen profily, dle vlastních preferencí (muž heterosexuál, vidí profily heterosexuálních žen, gayové vidí pouze gaye a lesbičky pouze lesbičky). Díky tomu nedochází ke šmírování a uživatelům je nabídnuto soukromí. Seznamka je plně responzivní a také zcela zdarma a bez omezení funkčnosti. Pokud uživatel chce urychlit své seznamování má možnost využít tzv. Inzerát, který je umístěn v každém profilu a proto je šance na seznámení vyšší a rychlejší. Tato funkce je jedinou placenou funkcí na celé seznamce. Seznamka také nabízí krom standardních funkcí jako je hodnocení fotek, hledání vhodných protějšku, dle lokality, věku, koníčků, znamení atd., také časovou Timelinu, kde je možné sledovat přehledně veškeré dění na seznamce a nenechat si tak ujít toho pravého partnera.

Jiskření.cz

jiskreni.cz* (16.1.2012) - Seznamka Jiskření není zase takovým nováčkem mezi seznamkami. Má poměrně velký výběr inzerátů. Ovšem základní vyhledávání, které se nabízí na hlavní stránce, nefunguje – jedná se jen o nefunkční odkazy tak se nelekněte. K jednotlivým inzerátům se dostanete přes registraci. Při ní vyplníte základní údaje, krátký text a fotka jsou povinné. Ke všem výhodám registrace se ovšem dostanete až po aktivaci Vašeho účtu. Pokud chcete například vidět fotky nerozostřeně, musíte buď poslat smsku (cena 40,--Kč) nebo prozradit e-mail svých pěti kamarádů. Ale ve výsledku netvrdím, že se tato investice nevyplatí, naopak registraci mohu jen doporučit. Pro toho, kdo hledá spřízněnou duši, nebude tato seznamka první ani poslední, kde zkusí své štěstí.

Seznamka.cz

Seznamka.cz (18.8.2013) - asi nejznámější český seznamovací server, ale jeho kvalita velice trpí obrovskou komerčností a přeplněním reklamou. V poslední době se objem reklamy v seznamce sníżil, coż velice prospělo přehlednosti stránek.

Seznamka A-Z

www.seznamkaaz.cz (19.1.2014) - Poměrně známá seznamka netradičního vzhledu, který klade důraz na efekt před ovládáním a přehledností seznamky. V současnosti se do svého designu snaží vmístnat i nové reklamní plochy, coż působí dosti křečovitě a rušivě. Seznamka byla komledně předělána - má nový vzhled i funce. Nový systém všechny funce moderního webu. Nicméně se mi zdá, že seznamka nyní spadla šedi průměrnosti bez kousku osobitosti.

Amateri.cz

Amateri.cz (16.11.2015) - seznamka známého českého erotického serveru, z toho plyne erotické zaměření této seznamky.

Seznamit.cz

www.seznamit.cz (2.11.2016) - seznamka + zábavní server. Możnost vkládání fotografií. Poněkud nepraktické je, że i pro prohlíżení inzerátů je nutná registrace.

Štěstí.cz

stesti.cz (24.1.2017) - Klasická fotoseznamka. Graficky přehledná, ale velmi připomíná starou verzi komunitního serveru lidé.cz. Nyní by si server jistě již zasloužil zevrubnou modernizaci vzhledu.

Seznamka.lide.cz

seznamka.lide.cz (25.8.2017) - Seznamka spojená s komunitním portálem lide.cz náleżející portálu seznam.cz. Na tého seznamce se projevuje technické zázemí velkého portálu, z čehoż plyne precizní technické zpracování a poměrně velká návštěvnost ale i jakási těżkopádnost a nehrabanost při zadávání inzerátů.

Dickova seznamka

dseznamka.cz (27.10.2018) - V dřívější době velice známá a oblíbená seznamka. V poslednich letech bez jakéhokoliv vývoje nových funkcí, trvalá stagnace.

Známost.cz

znamost.cz (27.6.2018) - Seznamka s poměrně velkou základnou inzerentů. Na první pohled mi připadá poněkud nepřehledná. Obsahuje velmi dlouhý a opravdu velmi podrobný dotazník, který odrazuje línější zájemce. Pokud se jím a registrací člověk prokouše, tak se vše zjednoduší. Jako plus beru umisťování fotek a videí.

Seznamka.deni.cz

seznamka.deni.cz (8.9.2019) - Je jednou z novějších klasických inzertních seznamek s možností vkládání fotografií k inzerátům. Počet inzerátů v této seznamce není příliš vysoký, což je pravděpodobně zapříčiněno její dosti velkou nepřehledností. Poměrně rušivě také působí její rudý agresivní design a velmi nápadná optimalizace pro vyhledávače.

Seznamka na MAXinzert.cz

Seznamka MAXinzert.cz - je úplně začínající seznamkou. Jako součást inzertního serveru podle toho vypadá. Nečekejte velký výběr možných budoucích partnerů. Má velmi malý prostor. Barevně zaniká, dělí se na základní kategorie a je naprosto nevýrazná. Nepočítám se žádným dalším vývojem v její prospěch. Ale i přesto jsem našla dvě pozitiva - nebojí se konkurence (pod čarou najdete dalších pět odkazů na seznamky nebo agentury) a můžete prodat nebo koupit partnera - to jinde nenajdete :)

Láska je láska

Laskajelaska.com (31.3.2020 - Na první pohled barevně sladěná, přehledná a relativně nezahlcená reklamou. Láskomat (náhodné vyhledávání) je docela vtipné. Dalším standardem je i přidávání fotek a videí jednotlivých zájemců, které se bohužel neomezují pouze jen na inzerenty (herci, kapely atd. - k tomuto by seznamka určitě sklouzávat neměla). Vyhledávání jako takové je okleštěno pouze na pohlaví, lokalitu a věk. Ani rozdělení kategorií jsem se nedohledala. Stránky jsou spíše takový komunitní server, kde si utvoříte svůj profil a ani nemusíte nikoho hledat.

Seznamka naLovu.cz

nalovu.cz/seznamka - Seznamka naLovu - přehledné vyhledávání. Jen škoda, že je tak zjednodušené. Kategorie se dělí pouze na muže a ženy, kuřák a nekuřák a oblast pátrání. Seznamka umožňuje vkládání fotek (v dnešní době již standard). Registrace je klasická.

Seznamka katolik.cz

seznamka.katolik.cz - Seznamka Katolik - Je jednoduchá, přehledná a podle názvu zaměřená na hledání věřících partnerů. Specializuje se za vážná seznámení, takže na ní nehledejte žádná sexuální povyražení. Ale protože je pouze součástí menších náboženských (katolických) stránek, tak neposkytuje komfort daný všem lepším seznamkám, jako například - celkově lépe třízené inzeráty, zadávání fotografií, možnost chatu atd. Ale nic proti ní, protože poskytuje seznámení specifické skupině obyvatel.

Seznamka NaKole

NaKole.cz/seznamka (18.1.2011) - patří mezi specializované seznamky. Týká se hlavně cyklofandů a nejde zde ani tak o vážné seznámení nebo sexuální vztahy, jako spíš o najití parťáka na kolo. Proč ne. Ale na druhou stranu je to jen takový pidi odkaz na stránkách s cyklozájezdy. Není ji přikládán takový důraz, splývá se svým okolím. Má jednotvárný design bez velké fantazie. Prostě nic extra. Na jiných, lépe strukturovaných, seznamkách jsou možnosti a výběr mnohem větší.

Seznamka sms.cz

Seznamka.sms.cz (27.6.2017) - Seznamka sms - spadá do skupiny seznamek, které jsou součástí většího celku. To ji dává neoriginální design, který je společný pro všechny stránky této skupiny. Při registraci je Vám nabídnuta spousta výhod. Skvěle podané, ale ve výsledku nic moc. Je otázkou, zda o to inzerent stojí. Plusem je množství registrovaných uživatelů (předpokládám jeho pravdivost) a i množství informací u každého jednotlivého profilu, které smí inzerent uvést.
P.S. Doporučuji si přečíst podmínky smlouvy :)

Seznamse.info

Seznamse.info (3.8.2016) - jedná se o klasickou inzertní seznamku. Přístup k inzerátům je jednoduchý a není třeba všelijakých registrací. Vzhled seznaky je poněkud fádní. Zpbrazované fotografie jsou poněkud deformované. Přístup kseznamce ze zahraničí je omezen, není jasné zda se jedná o záměr či chybu systému.

Stoprocentní.cz

Stoprocentni.cz (15.8.2011) - Seznamka Stoprocentni.cz je na síti poměrně nová. Jak její název naznačuje, je pro každého. Vyhledávací dotazník je jednoduchý a přehledný, obsahuje všechy standardní otázky. Líbí se mi barevné ladění stránek a oproti jiným webovkám i poměrně málo reklamy. Návštěvníky mohou zaujmout i pravidelné soutěže, které server pořádá. Kdo hledá partnera na vážný vztah nebo jen kamarády na pokec nebo spolubydlící, určitě by měl inzerovat i mimojiné na těchto stránkách.

1. seriózní seznamka

seriozni-seznamka.cz (4.11.2011) - 1. seriózní – zase jedna nová seznamka, a popravdě není nic extra. Na jejích stránkách najdete poměrně jednoduchý formulář a dokonce i pár inzerátů. Vše je velice strohé. Sice se nemusíte registrovat, ale počítejte s tím, že Váš inzerát bude mít platnost pouhých 5 měsíců. Za 30,- Kč formou sms dostanete služby, které jsou u většiny seznamek standardní, jako například editace inzerátu nebo posílání upozornění emailem.
Hlavním smyslem těchto stránek je reklama. Je všude, u každého inzerátu. Dokonce bez problémů najdete i přesné informace o cenách a proklicích. Ve výsledku jsou tyto ceníky podrobnější než vlastní formuláře pro seznámení. Na trhu je takové množství kvalitnějších seznamek, že mohu s jistotou prohlásit, že tato nemá žádnou budoucnost a investovat do ní čas nebo peníze nemá smysl.

ElitDate

elitedate.cz (27.2.2013) - ElitDate můžete hodit do jednoho pytle se seznamkami Be2 a eDarling. Stejně jako ony má propracovaný design, jednoduchost a přehlednost při registraci. Ale která seznamka toto v dnešní době nemá.
Co už každá seznamka nemá je prémiový účet. Je náležitě zpoplatněn a bez nej si ani neškrtnete. Takže je jen a jen na Vás, jestli si myslíte, že placená seznamka nabízí více než ty neplacené.

Be2

Be2.cz (19.1.2014)- Seznamka Be2 hlásá 13.973.330 inzerentů a seznamování podle psychologických profilů. Abyste si mohli vybírat mezi těmi "miliony" inzerentů, musíte se zaregistrovat. Klasické seznamky nejprve nabídnou možnosti a Vy pak rozhodnete, jak se zachováte. V zájmu naších stránek jsem se zaregistrovala (snad se to obejde bez případných spamů :D). Vyplnila jsem 7 stran psychologických otázek (pěkná fuška). Až pak jsem ještě přidala informace o mé maličkosti. Kromě základních údajů (věk, postava, vlasy, oči, region), jsou zde i o otázky týkající se Vaší práce, výši platu, víře, ethniku. Můžete zadat bez odpovědi, ale v tom případě Vás upozorní, že nemusíte obdržet žádné nebo minimum inzerátů. Ale nemyslete, že je konec. Až se tím vším prokoušete, tak Vás to vyhodnotí dle psychologického hlediska, ale i oznámí, že jste vyplnil pouze 25% profilu (postupně je můžete dovyplňovat). Po asi půlhodině jsem došla do cíle. Počítač mi vygeneroval potencionální partnery.
Seznamka umožňuje zadávání fotek, posílání vzkazů, ale to je standart u dnešních jen trochu dobrých seznamek. Grafika je jemná, hezká, přehledná.
Základní nastavení je velmi okleštěné. S VIP (min. 1500,--) můžete mnohem víc. POZOR: Lidé v naší návštěvní knize, často upozorňují na "podivné" praktiky této seznaky, v souvislosti se zakoupením VIP členství.

eDarling

eDarling.cz (24.8.2012) - eDarling.cz je první seznamka s cílenou reklamou v médiích. Tak proč se na ní nepodívat z blízka:).
Zaregistrovala jsem se a nadšeně se pustila do vyplňování dotazníku. Nadšení mně opustilo na třetí straně a na páté straně jsem se už modlila za konec. Myslím si, že 5 stran zaškrtávání informací o mé osobnosti, je opravdu moc. A určitě bych nikdy nepřiznala, že jsem prospěchářská nebo egoistická :). Teprve na straně 10! (slovy desáté!) jsem se mohla přiznat k dítěti, které je součástí mého života. A hned pod dětmi najdete otázku na výši Vašeho platu, takže se snažte odpovídat pravdivě :).Po tom, co jsem si nenechala vnutit vklad své fotografie, jsem se konečně přihlásila do profilu. A tam mně kleplo. Měla jsem vyplněno pouze 35%. Ale teď to hlavní – pokud chcete navázat kontakt a nebo si jen prohlédnout fotky, musíte si zakoupit VIP členství :).
Co si myslet o seznamce, kde nemůže říct ani ahoj, abyste nemuseli předem zadat příkaz bance? Odpovědět si musíte sami.....

Seznamte.se

Seznamte.se (25.8.2017) - Inzertní placená seznamka se svěžím vzhledem. Aktuální ceny možno dohledat v obchodních podmínkách seznamky. Bez registrace není možné ani prohlížení existujících inzerátů - toto považuji za nešťastné řešení.

Zrušené a nefunkční seznamky