Evropská seznamka

evropska-seznamka.cz - Když jsem požádal provozovatele agentury o charakteristiku jejich projektu, dostal jsem následující: Evropská seznamka je online moderní zahraniční seznamovací agentura, která se specializuje na seznámení českých a slovenských žen s muži z německy mluvících zemí z Německa, Rakouska a Švýcarska. Seznámení je zcela zdarma.
Jsou to jen nic neříkající fráze, a proto jsem se zevrubně podíval na stránky agentury. Jenže ty jsou také plné jen nic neříkajících frází. Jediné, co je z nich jasné je to, že agentura zprostředkovává pouze kontakt a to pravděpodobně pasivně pouze zveřejněním inzerátů dívek s kontakty na německé části jejich webu. Nenabízí žádné prověření či komunikaci s klienty.

Bez partnera

bezpartnera.cz (21.05.2019)- Bez partnera je seznamovací agentura pořídající seznamovací pobyty. Seznamovací pobyt je formou pohodového seznámení ve skupině dvanácti až dvaceti osob ve věku od 18ti let. Záměrem seznamovacího pobytu není nucení do seznámení, ale navození takové přátelské atmosféry, která by odbourala ostych a stres z neznáma a dopřála tak účastníkům při připraveném programu, procházce či aktivní relaxaci dostatečně poznat ostatní členy víkendové skupiny.

Planet romance

seznamka.planetromance.cz (27.6.2017) - Jelikož nemám možnost někakého objektivního zhodnocení této agentury, tak uvádím pouze citaci z úvodní stránky webové presentace této agentury: Jsme exkluzivní mezinárodní seznamovací agentura Planet Romance se sídlem v Praze. Již 8 let se specializujeme na seriozní seznámení dívek a žen žijících v Ceské a Slovenské republice s muži prevážne ze zahranicí. Našimi klienty jsou muži z celého sveta - zaneprázdnení podnikatelé, odborníci a obchodníci. Muži, kterí hledají seznámení s pritažlivými a zajímavými ženami, muži, kterí hledají lásku, domov, porozumení, ale také treba jen kamarádku a prátelství.

Akce pro nezadané

www.akcepronezadane.cz (19.1.2014) - Akce pro nezadané si nekladou za svůj primární cíl vás dát při první možné příležitost s někým dohromady. Zkrátka jen nabízí možnost lidem, kteří jsou z jakýchkoli důvodů singly užít si jejich volný čas naplno a ne sezením doma o samotně na zadku. Nejen, že můžete poznat nové lidi všeho druhu, můžete poznat a získat nové přátele, na pokec do kavárny či na pivo, můžete se poohlížet i po nějakém tom partnerovi či partnerce, ale hlavně se nebudete nudit a něco zažijete.

Seznamka GRAND

www.videoseznamka.cz (18.2.2012) - Cituji ze stránek agentury: Seznamovací agentura a videoseznamka GRAND® je již od 1. 9. 1993 největší českou agenturou, specializovanou jen na seriózní, vážné seznámení! Seznamuje tedy pouze neženaté muže s nevdanými ženami a pouze klienty od 18 let, výhradně s českým občanstvím a trvale žijící na území ČR. K 1.1.2013 prošlo naší databází přes 120000 klientů, z čehož jich je přes 23000 nezadaných (tedy aktivně zařazených do databáze)! Navíc počet klientů se každým dnem navyšuje o desítky dalších zájemců.
Dle vzhledu a obsahu stránek se jedná o seznamku "minulého tisíciletí".