Rychlé seznamky (speed dating) dělají večery pro nezadané (zvou na rande) a tam je navzájem seznamují. Akcí těchto seznamek jsem se bohužel nezůčastnil, informace čerpám pouze z internetových zdrojů. Budu rád pokud své zkušenosti s těmito rychlo seznamkami napíšete do návštěvní knihy.


Rychlý rande (Seznamka.cz)

rychlerande.cz - je seznamovací večer pro všechny, kteří nemají partnerský vztah, chtějí se seznámit se zajímavými novými lidmi a poznat neotřelý a nenucený způsob seznamování. Během jediného večera se seznámíte až s 20-ti protějšky! S každým si popovídáte 3 minuty a sami budete překvapeni, co vše Vám za tak krátkou dobu sdělí (napoví) Vaše srdce..

Fajne rance

fajnerande.cz - Agentura pořádající seznamovací akce v oblasti Ostravska.

Láska snadno

Láska snadno - Agentura pořádající speed dating - rychlé rande v Ústí nad Labem. Na stránkách agentury se však píše, že se zaměřují na celou oblast Severních Čech kde údajně podobné akce stále chybí.

Smart Dating

Smart dating - Agentura působící především v Praze, ovšem mají v zaměru expandovat po celé České republice.

Namlouvání.cz

Namlouvání.cz (6.1.2013) - Jsme osobní seznamka Namlouvání.cz a působíme v Praze, Pardubicích a Hradci Králové. Pořádáme seznamovací večery založené na léty osvědčeném a úspěšném principu seznamování nazvaném speed dating nebo-li rychlé rande. Naším cílem je pomoci Vám se seznámit touto příjemnou, zábavnou a rychlou cestou. Samozřejmostí je pro nás Vaše anonymita a naše diskrétnost. Klademe tak velký důraz na profesionalitu námi nabízených služeb, jelikož seznamování se s novým partnerem je v životě každého z nás citlivou záležitostí.

Rande v kavárně

http://www.randevkavarne.cz/ (19.1.2014) - Pořadatelé této seznamovací aktivity tvrdí, že k lásce na celý život stačí jen 4 minuty, přesvědčte se o tom sami, na speed dating akci, kterou pravidelně pořádají. Celá akce probíhá tak, že postupně mluvíte s lidmi druhého pohlaví, na to abyste je zaujali, máte však jen ty 4 minuty, pak mluvíte s další osobou. Pokud na někoho uděláte dojem a bude se zamlouvat i vám, dostanete na sebe po skončení akce kontakt.

Icebreak

http://www.icebreak.cz/ (6.3.2014) - je seznamka pro mladé aktivní lidi z Prahy a okolí, jejímž cílem je vytvořit příležitosti pro seznámení v příjemném, nenuceném a zábavném prostředí. Icebreak proto pořádá nejrůznější zajímavé akce, aby si každý mohl vybrat. Paradoxně je největší úspěšnost při seznamování právě, když se nesnažíme za každou cenu se seznámit, ale spíš si akci užít.